Strona: 1
14-11-2020

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2020R.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Ubogich.
  2. Jutro modlimy się do Boga za przyczyną św. Jana Pawła II.
  • We wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy
  • W środę Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy
  • W piątek św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera
  • W sobotę Ofiarowanie NMP

3.  W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4.  W tym tygodniu Msze św. wieczorne w kościele w poniedziałek, środę, piątek i sobotę, pozostałe w kaplicy.

5.  W ostatnich dwóch tygodniach odeszli z naszej Wspólnoty: + Stanisław Mlostek l.86 , Czesława Nawrocka l.62 , Jerzy Mokry l.68 , Maria Urbanik l.69 , Władysław Czak l.69, Antoni Furman l.68 ,

Liliana Agdan l.80 . Prośmy o niebo dla nich.

6.  Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach, jak również za przesłane na parafialne konto.

7.  Intencje mszalne są wywieszone w gablotkach i na stronie internetowej.

8.  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.